Home / Özel Stratejiler

Özel Stratejiler

Her başarılı brokerin veya broker grubunun, kendine özgü başarı stratejileri vardır. Piyasada bir çok strateji mevcut olmasına rağmen bir çoğu ya belli oranlarda doğru çalışıyor yada artık o strateji gelişen teknolojik ortamlarda işe yaramıyor.

Günümüzde artık bir çok büyük alıcı ve satıcılar yapay zeka ürünü yüksek algoritmik analiz kabiliyetine sahip manuel veya otomatik stratejiler kullanarak işlemler yapmaktadır.

Bunların yanı sıra manuel olarak gerçek anlamda işe yarayan değerli stratejilerde mevcuttur.

Başarı kazanan stratejiler bir çok uğraş, emek ve çekilen acılardan doğmuştur ve bu başarılı stratejileri oluşturabilen bir çok trader veya broker grubu kesinlikle bu stratejileri ulu orta paylaşmaktan çekinmişlerdir.

Bunun sebeblerinden biri de, piyasalara yön veren (büyük balinalar olarak tabir edilen) bankalar, holdingler, büyük yatırım fonları yöneten brokerlerin kendi sırlarını az çok keşfetmeye yönelik olarak geliştirilen bu stratejilerin yayılması sonucu, stratejilerini değiştirmeleri veya bu stratejilere karşı işlem yapabilme güçlerinin bulunmasıdır.

Ancak bilinçli bir trader veya broker, ne yapacağını bilerek hareket etmek zorundaıdr.

Her piyasanın kendine özgü bir karakteri ve davranışı vardır. FX Teknik derslerimizde bu tür eğitimlere ayrıntılı olarak değinilmektedir.

1 Saatlik, 4 Saatlik ve Günlük olarak geliştirlen 10’dan fazla stratejimizi FX Teknik olarak eğitim alan arkadaşlarımızla da paylaşmaktayız.

FX Teknik ile hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz.

DERS SATIN AL5412138194 code activated