Home / Ninja Trader ve MT5

Ninja Trader ve MT5

Ninja Trader 8 Forex, Future piyasalar ve Cripto emtilarda işlem yapmak ve kullanım açısından mükemmel konfor sağlayan bir programdır.

Chartı kullanma açısından hızlı ve oldukça yakınlaştırılabilen bir yapısı vardır.


Tüm detayları oldukça rahat görebilirsiniz.
Özel araçları sayesinde OrderBOOK üzerinden anlık alıcı ve satıcı yoğunluğunu
görebilir ve stratejilerinizi ona göre şekillendirebilirsiniz.
Ücretli veya Ücretsiz bazı yardımcı araçlar sayesinde MUM Grafiklerinin içinde ki alış ve satış oranlarına ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen Ninja Trader 8 in lisanlı bir program olması ve Lisansının 1000 USD üzerinde olması kullanıcılarda temkinli yaklaşım durumu oluşturmaktadır. Ninja Traderin kullanımını bilmemekte bu konforlu programın nimetlerinden yararlanmayı engellemektedir.

Video eğitim setimizi satın alan kullanıcılarımız, hem Ninja Traderi çeşitli piyasalarda tam ve yetkin olarak kullanmayı öğrenecekler, hemde lisans ücretini atlayarak Ninja Trader üzerinde yaptıkları analiz ve stratejileri MT4/5 üzerinde uygulayabilir duruma geleceklerdir.

Kısacası Piyasada ki derslerden çok farklı olarak hem ileri derecede strateji bilgisine sahip olurken, hemde Ninja Traderin az bilinen nimetlerinden de yararlanarak işlem başarılarını arttırma fırsatı bulacaklardır.

Üstelik FX Teknikten Video eğitimleri alanlar FX tekniğin geliştirdiği bir çok indikatör, Robotuna, güncellenen derslere ve strateji bilgilerine Ömür boyu erişim hakkını da kazanacaklardır.

Türkiye’de ilk en kapsamlı Ninja Trader 8 ve MT5 Strateji eğitimlerimize katılmak için ders içeriklerimizi inceleyiniz.

EĞİTİM İÇERİĞİ

DERS SATIN AL5412138194 code activated